Je vhodné používať probiotiká pre rastliny Vitality Komplex a hnojivá Kristalon súčasne?

Pri starostlivosti o rastliny často hľadáme spôsoby, ako im poskytnúť čo najviac živín a podporiť ich zdravý rast a bohatú násadu kvetov a plodov. Jednou z otázok, s ktorými sa stretávame, je, či je vhodné používať naraz Vitality Komplex a hnojivá Kristalon. Odpoveď je jednoduchá: áno, je to vhodné. Nie však súčasne, ale odporúčame striedať ich v týždňových intervaloch pre dosiahnutie ešte lepších výsledkov.

Prečo odporúčame kombinovať Vitality Komplex a Kristalon?

Vitality Komplex je považovaný za rastlinné probiotikum, ktoré vďaka svojmu zloženiu dokáže podporiť rastliny  a ich imunitu. Rastliny sú tak odolnejšie voči škodcom, chorobám a abiotickým stresom, akými sú napríklad sucho, extrémne horúčavy, chlad, či nedostatok živín.

Na druhej strane hnojivá Kristalon obsahujú všetky živiny potrebné pre dobrý vývin rastlín vrátane mikroprvkov vo forme, ktorá je rastlinami dobre prijateľná a vysoko účinná. Vďaka nim sú rastliny vo výbornej kondícii a vynikajú zdravým rastom. Rastliny sa vám následne odmenia bohatými kvetmi či šťavnatými a chutnými plodmi!

Výhody striedania Vitality Komplexu a Kristalonu

Striedanie produktov v týždňových intervaloch zabezpečuje, že rastliny dostanú komplexný a vyvážený prísun živín a stimuláciu, čo je kľúčové pre ich zdravý rast a bohatú úrodu.

Lepší rast a plodnosť
Striedanie zabezpečí, že rastliny budú rásť rovnomerne a bohato plodiť Pravidelným používaním dokážete zabezpečiť väčšiu násadu kvetov a plodov až o 34 %.

Neváhajte a vyskúšajte túto metódu, aby ste sa mohli tešiť z krásnych a produktívnych rastlín počas celú sezónu.